O nás

Nejsme zprostředkovatelé,ale jsme přimí investoři proto u nás nedochází k navýšení zprostředkovatelských provizi.

Předností naší společnosti je profesionalita a dlouholetá zkušenost na trhu.

Víme, že se Nebankovní instituce se netěší dobré pověsti. Každý si při jejich zmínění hned představí téměř lichváře. Přesto však se pod tímto pojmem může skrývat slušná společnost, která půjčuje podobně jako banka, jen rychleji a jednodušeji.

Předností nebankovních půjček je rychlost a jednoduchost

Rychlost je totiž jedním z nejdůležitějších parametrů nebankovních půjček. Tyto formy úvěru jsou často určené jako záplata na nečekaný výdaj, a tak nepřichází schvalování v řádu týdnů v úvahu. Klient se obvykle dozví do několika málo minut, jestli peníze získá nebo ne. 

Dalším velkým plusem, je také důvode, proč jsou nebankovní půjčky tak rychlé, je fakt, že žádosti neprochází žádným složitým schvalovacím procesem.

Rychlost poskytnutí úvěru je vyvážena úrokem

Častým problémem a výtkou na adresu nebankovních institucí je výška jejich úroků. To jsou však v mnoha případech neoprávněné. Jelikož oproti bankám poskytují mnoho výhod, jako je již výše zmíněná rychlost a jednoduchost,tak je jasné, že takové půjčování peněz přináší i více rizik pro investory. Proto je nutný vyšší úrok, aby bylo riziko vyvážené.

Je to podobné jako v zaměstnání – za rizikovější práci pracovníci vyžadují také vyšší odměnu.

 

Jsme přimí investoři.


Nebankovní půjčky, exekuce 2015